google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzi BAHCO
  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzi BAHCO

  SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzi BAHCO


  Od 1886 roku Grupa Bahco rozwija, produkuje i sprzedaje narzędzia przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. To jest nasz wkład w wydajność i satysfakcję z pracy.

  Logo BAHCO - SNA EUROPE

  Co się kryje pod marką Bahco

  SNA Europe

  Firma SNA Europe jest znaczącym paneuropejskim producentem narzędzi i pił oraz częścią Snap-on Incorporated.

  Projektujemy i tworzymy narzędzia i piły, i dostosowujemy je do potrzeb profesjonalistów, skupiając się na innowacji, najwyższej jakości i ergonomii. Od 165 lat tworzymy najbardziej zaawansowane narzędzia na świecie. Aby dostarczyć naszym partnerom produkty najwyższej jakości, wyznajemy wspólne wartości dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia, jakości i etyki. 

  Bahco, SNA EuropeHistoria Bahco

  1862 - Göran Fredrik Göransson zakładając Högbo Stål i Jernwerks AB w Szwecji do produkcji użył najwyższej jakości stali uzyskiwanej z pionierskiego procesu konwertorowania, nieświadomie dał podwaliny dla naszej pierwszej piły tarczowej.

  1886 - Göran użył wysokiej jakości stali, stosowanej wcześniej do formowania haczyków na ryby, do produkcji pierwszych brzeszczotów. Aby podkreślić ich jakość, każdy brzeszczot oznaczany był znakiem towarowym Ryby i Haczyka.

  1891 - Johan Petter Johansson opatentował klucz, który stał się podstawą do stworzenia klucza nastawnego - szwedzkiego wynalazku znanego na całym świecie! 

  1916 - Berndt August Hjorth kupuje w całości Enköpings Mekaniska Verkstad od Johana Pettera Johanssona - stąd wywodzi się nazwa Bahco.

  1967 - Wprowadzenie bimetalicznego ostrza piłki Sandflex® jest zapowiedzią nowej ery w technologii ostrzy do cięcia metalu.

  1982 - Bahco przedstawia pierwszy na świecie ergonomiczny wkrętak. Narzędzia Bahco ERGOTM  wygrywają wiele międzynarodowych nagród.

  2013 - System zarządzania narzędziami Ergo Bahco zostaje nagrodzony podczas targów Equip'Auto w Paryżu, wygrywając srebrny medal innowacji.

  Historia Ryby i haczyka

  Historia Ryby i haczyka, Bahco, SNA Europe,

  Dlaczego na produktach Bahco widnieje ryba i haczyk?

  Po otwarciu stalowni w 1862 roku przez Görana Fredrika Göranssona, europejski przemysł dotknęła recesja, a ceny zwykłej stali drastycznie spadły. Stal przetworzona była znacznie droższa, co wywołało zainteresowanie jej dalszym przetwarzaniem. W 1876 walcownia została przystosowana do produkcji tzw. "walcówki".

  Kiedy w 1886 rozpoczęto produkcję brzeszczotów, pojawiła się potrzeba ustanowienia znaku firmowego, który wskazywałby na wyjątkowe właściwości i jakość ostrza - wybór padł na rybkę i haczyk.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.